Terminy zawodów wędkarskich organizowanych przez koło
PZW 112 przy KWK "Pniówek" na 2021 r.:
UWAGA ! ORGANIZATORÓW ZAWODÓW NA ZBIORNIKU KOŚCIELNIOK ZOBOWIĄZUJE SIĘ
DO ZORGANIZOWANIA BEZPIECZNEGO SPRZĘTU DO WAŻENIA RYB, DOPILNOWANIA ABY ZAWODNICY POSIADALI WYMIAROWE SIATKI DO PRZECHOWYWANIA RYB ORAZ DO OSTROŻNEGO OBCHODZENIA SIĘ ZE ZŁOWIONYMI RYBAMI. BRAK WYŻEJ WYMIENIONEGO SPRZĘTU SPOWODUJE, NIE DOPUSZCZENIE DO STARTU W ZAWODACH.


       

UWAGA ! ZAWODNIK STARTUJĄCY W ZAWODACH ZOBOWIĄZANY JEST DO POSIADANIA WYMIAROWEJ SIATKI DO PRZECHOWYWANIA RYB (DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA: 3,5 METRA DŁUGOŚCI, ŚREDNICA OBRĘCZY 40CM / PRZEKĄTNA 50CM) ORAZ DO OSTROŻNEGO OBCHODZENIA SIĘ ZE ZŁOWIONYMI RYBAMI ORAZ BEZWGLĘDNEGO PRZESTRZEGANIA REGULAMINU DANEJ DYSCYPLINY WĘDKARSKIEJ. REGULAMINY POSZCZEGÓLNYCH DYSCYPLIN MOŻNA PRZECZYTAĆ KLIKAJĄC ------> TU.
W roku 2021 Koło 112 przy KWK "Pniówek" będzie prowadziło klasyfikację indywidualną zawodników we wszystkich kategoriach zawodów

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA:

Czas trwania: 4 godziny (seniorzy), 3 godziny (juniorzy). Prawo startu mają wszyscy członkowie koła.

o - Zawody z okazji Dnia Dziecka - dzieci, wnuki członków koła oraz członkowie koła do lat 14. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Roczniki 2007 i młodsze. Czas trwania: 2 godziny

DYSCYPLINA SPINNINGOWA:
Czas trwania 5-7 godzin. Na zawody rozgrywane z łodzi obowiązują wcześniejsze zapisy (tel. 661 458 683) oraz dodatkowo opłata za wypożyczenie łódek. W zawodach rozgrywanych z łodzi dopuszcza się stosowanie silników elektrycznych oraz echosond i urządzeń nawigacyjnych. W zawodach organizowanych z brzegu obowiązuje zakaz brodzenia. Prawo startu mają wszyscy członkowie koła.

ZAWODY GRUNTOWE (FEEDEROWE):
Czas trwania 6 godzin. Metoda rzutowa - zakaz wywozu łódkami zdalnie sterowanymi. Łowimy na 1 wędkę. Prawo startu mają wszyscy członkowie koła.

Informację dot. ww. zawodów można uzyskać pod nr telefonu: 602-748-210 lub 661-458-683